kubusiowo.pl

0,00 zł
Statystyki
Produktów: 1411
Kategorii: 191
Odwiedzin: 1319371
W naszym sklepie możesz płacić poprzez DotPay
Zaufany Sprzedawca

Zwroty i Reklamacje

ZWROTY

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru, masz prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą.

Zwracany produkt nie może nosić śladów używania - każdy element musi być kompletny i fabrycznie zapakowany, towar dostarczony w oryginalnym opakowaniu w stanie niezmienionym. W przypadku niespełnienia tego warunku, produkt nie zostanie przyjęty.

Jeżeli chcesz dokonać zwrotu produktu:

Poinformuj nas o odstąpieniu od umowy pisemnie wysyłając oświadczenie na adres e-mail: kontakt@krainadziecka.net.pl

W odpowiedzi otrzymasz adres na który należy wysłać produkty (adres wysyłki jest inny niż siedziba firmy) Dołącz oświadczenie w którym zawrzesz chęć zwrotu produktu, a także numer konta, na które zostanie przekazany zwrot pieniędzy.

W ciągu 7 dni roboczych od otrzymania Twojej przesyłki, sprawdzimy stan przekazanego produktu (czy nie nosi śladów użytkowania, czy nie został uszkodzony lub zniszczony, czy znajduje się w oryginalnym opakowaniu z całą jego zawartością).

Jeżeli nie odnotujemy przeciwwskazań, na Twój adres e-mail prześlemy informację o pozytywnym rozpatrzeniu zwrotu produktu. Na załączony numer konta w ciągu 14 dni zostanie dokonany zwrot pieniędzy. 

Nie przyjmujemy zwrotów bez wcześniejszej konsultacji i zwrotów wysłanych na niepoprawny adres.

REKLAMACJE

1. Wszystkie produkty oferowane w Sklepie internetowym objęte są odpowiedzialnością sprzedawcy za niezgodność towaru z umową, zgodnie z przepisami ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej z dnia 27 lipca 2002 r. (Dz. U. Nr 141, poz. 1176 z późn.zm.)
2. Reklamacje na podstawie odpowiedzialności sprzedawcy za niezgodność towaru z umową powinny być składane pisemnie za pomocą poczty elektronicznej e-mail na: kontakt@krainadziecka.net.pl
3. W reklamacji powinien znaleźć się dokładny opis rodzaju niezgodności,  datę wystąpienia, nr zamówienia oraz dane kontaktowe, zapytanie o adres do wysyłki co ułatwi procedurę reklamacyjną.
4.Rozpatrujemy reklamacje niezwłocznie najpóźniej w terminie 14 dni od otrzymania reklamacji wysłanej przez Użytkownika i informujemy klienta o kolejnych działaniach.
5. W przypadku chęci odesłania produktów klient ma obowiązek zapytać sprzedawcę na jaki adres powinny zostać wysłane produkty (adres może być inny niż adres siedziby firmy). Należy również dołączyć opis niezgodności towaru, nr zamówienia, nr konta bankowego, na które odeślemy zwrot za produkt.
6. W przypadku uzasadnionej reklamacji, Kupujący może żądać doprowadzenia produktu do stanu zgodnego z umową przez nieodpłatną naprawę lub wymiany produktu na nowy, chyba że naprawa albo wymiana są niemożliwe (z powodu wyczerpania zapasów) Sklep zwróci Klientowi równowartość ceny zakupu.
7. Odpowiedź w sprawie reklamacji jest wysyłana na podany przez Użytkownika adres e-mail.
9. W przypadku uznania reklamacji, sklep-krainadziecka.net.pl niezwłocznie podejmuje działania w celu realizacji jej treści.

W przypadku wysłania towaru na zły adres sprzedawca nie ponosi dodatkowych kosztów wysyłki.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz odzież dla dzieci, artykuły dla niemowląt oraz artykuły szkolne. Dla najbardziej wymagających klientów polecamy sportowy sprzętzabawki dla najmłodszych. Sprzedajemy również biurka i krzesła dziecięce a na zimę proponujemy buty dla dzieci. Na zabawy szkolne najbardziej trafne będą przebrania i strój superbohatera. W sprzedaży posiadamy też akcesoria i części zamienne do samochodów, natomiast dla najbardziej aktywnych najlepszym wyborem będzie sport wyprzedaż artykułów sportowych to czego szukają nasi klienci. Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta oraz do zakupów. Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania.
Wyświetl ten post na Instagramie.

#kot#kotek#serduszko#maskotka#serce#walentynka#polska#ustka#słupsk#warszawa#spiącymiś#prezent#

Post udostępniony przez Timtem Oksana Kulikowska (@timtemok)

Akceptuję
Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Jeżeli nie wyrażasz zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki.